• Predmetové komisie

          • ???

          • Vedenie a členovia predmetových komisií v školskom roku 2018/2019

             

             

            1. PK prírodovedných predmetov

            Predseda:              Mgr. Igor Vítek                        TV, MAT,

                                                                                     

            Členovia:               Mgr. Ľudmila Kuchtová             MAT, CHE

                                        Mgr. Jozef Matejovič                TV, ABI, tr. učiteľ IV. A, výchovný poradca

             

                                       

             

            2. PK humanitného zamerania

            Predseda:             Mgr. Marek Locek                  SJL, DEJ


            Členovia:              Mgr. Jarmila Sodomová          ABI, ETV, OBN, SPK, PRN, DEV, HOG,

                                                       

                                      Mgr. Ľubomíra Schlosserová     ANJ

                                      Mgr. Katarína Čistá                  NEJ

             

                                                                                                

             

            3. PK odborných predmetov ekonomického zamerania

            Predseda:              Ing. Ida Matuškovičová           EKO,UCT, AE, PIS, ePRX,

                                                                                    triedna učiteľka 1. B

            Členovia:              Ing. Ľudmila Nemčeková          AT, EKO, MAG, INF, ZBP, USP, PSK, VAP

                                                                                    ePRX,                          

                                        Bc. Vladimír Doktorík               MOV, STZ, TEV

                                        Ing. Monika Kisová                  INF, PRX, riaditeľka

                                        Mgr. Rudolf Tomica                 MAN, STO, NON  zástupca riaditeľky

             

            4. PK odborných predmetov vinársko-ovocinárskeho zamerania

            Predseda:              Ing. Agáta Dudová                   VIN, PRX, SOM, triedna učiteľka  4. B                                          

            Členovia:              Ing. Rastislav Schőn                  PRX  - vedúci SOP

                                        Ing. Jarmila Volovárová            OVO, NPR, PRX,

                                                                                      triedna učiteľka  2. A

                                        Ing. Jana Novotná                    OVO, OCR, TUV, SVA, RNK, TPJ, RGA, 

                                                                                      PRX                                                              

                                        Ing. Jozef Kováč, PhD.              TVN  

                                        Mgr. Pavol Jurčo                       SOM, VGA, TOP, PJS

                                       Ing. Juraj Klimko                       TVN

                                        Ing. Gabriela Binovcová             CHE, VIN, STZ, PRX