• Predmetové komisie

          • Predmetové komisie

          • Vedenie a členovia predmetových komisií v školskom roku 2021/2022

             

             

            1. PK prírodovedných predmetov

            Predseda:              Igor Vitek                                           MAT, TEV

             

            Členovia:               Mgr. Jozef Matejovič                           ABI,

                                        Mgr. Jarmila Sodomová                       ABI

                                        Ing. Alžbeta Benková                          CHE, ABI                

                                        Ing. Anton  Čípel                                CHE

                                        Mgr. Peter Slamka                              TEV

                                        Ing. Vladimír Doktorík                         TEV

             

            2. PK predmetov humanitného zamerania

            Predseda:               Ing. Mgr. Jarmila Kočišová                 NEJ, OBN, USP, PRN

                                                                                           

            Členovia:               Mgr. Kristína Mesková                         SJL, SPK

                                        Mgr. Jarmila Sodomová                       ETV, OBN, DEV, DEJ  

                                        Mgr. Peter Slamka                              ANJ

                                       Ing. Alžbeta Benková                           ANJ              

               

                            

            3. PK odborných predmetov ekonomického zamerania

            Predseda:              Ing. Ľudmila Nemčeková                     EKO, MAG, MAN, INF, ZBP, VAP, 

                                                                                              

            Členovia:               Ing. Ida Matuškovičová                       EKO,UCT, AEK, PSK, ePRX,                                                                            

                                        Ing. Vladimír Doktorík                         MOV, STZ

                                        Ing. Monika Kisová                             INF, iPRX

                                        Ing. Mgr. Jarmila Kočišová                   PSK

             

            4. PK odborných predmetov vinársko-ovocinárskeho zamerania

            Predseda:              Ing. Agáta Dudová                              VIN, SOM, PRX, sPRX

             

            Členovia:               Ing. Rastislav Schőn                             PRX, iPRX

                                        Ing. Jarmila Volovárová                       OVO, NON, PRX, iPRX

                                        Ing. Jana Novotná                               OVO, OCR, HOZ, TRP, SVA, RGA, PRX,   

                                                                                                 iPRX

                                       Ing. Jozef Kováč, PhD.                          TVN

                                        Ing. Mariana Ivaničková                      STO, TPJ, TOB

                                        Ing. Anton  Čípel                                 TVN, VAG, PRX, NON 

                                        Mgr. Jarmila Moravčíková                    PJS, RNK, TUV

                                        Ing. Peter Íro                                   PRX