• Predmetové komisie

          • Predmetové komisie

          • Vedenie a členovia predmetových komisií v školskom roku 2022/2023

             

             

            1. PK prírodovedných predmetov

            Predseda:              Igor Vitek                                         MAT, TEV

             

            Členovia:               Mgr. Jozef Matejovič                           ABI,

                                        Mgr. Jarmila Sodomová                       ABI

                                        Mgr. Jozef Izakovič                             CHE, ABI                

                                        Ing. Anton  Čípel                                CHE

                                        Ing. Miroslav Ďurčo                            TEV

                                        

             2. PK predmetov humanitného zamerania

            Predseda:               Ing. Mgr. Jarmila Kočišová                 NEJ, OBN, USP, PRN

                                                                                           

            Členovia:               Mgr. Kristína Mesková                         SJL, SPK

                                        Mgr. Jarmila Sodomová                       ETV, OBN, DEV, DEJ  

                                        Mgr. Peter Slamka                              ANJ

                                        Mgr. Jozef Izakovič                             ETV                            

                            

            3. PK odborných predmetov ekonomického zamerania

            Predseda:              Ing. Mgr. Jarmila Kočišová                   PIS

                                                                                              

            Členovia:               Ing. Ida Matuškovičová                       EKO,UCT, AEK, PSK, ePRX,                                                    

                                        Ing. Katarína Vavríková                       USP, ZPU, MAG, MAN, PRN, VAP, PIS, EKO, SPK                                                Ing. Miroslav Ďurčo                            INF

             

            4. PK odborných predmetov vinársko-ovocinárskeho zamerania

            Predseda:              Ing. Agáta Dudová                              VIN, SOM, PRX, sPRX

             

            Členovia:               Ing. Rastislav Schőn                            PRX, iPRX

                                        Ing. Jarmila Volovárová                       OVO, NON, PRX

                                        Ing. Jana Novotná                              OVO, OCR, TRP, SVA, RGA, PRX, iPRX

                                        Ing. Vladimír Doktork                          MOV, STZ

                                        Mgr. Jozef Izakovič                             STZ

                                        Ing. Martin Hanúsek                           TVN, PRX, NON

                                        Ing. Mariana Ivaničková                      STO, TPJ, TOB

                                        Ing. Anton  Čípel                                PRX

                                         Mgr. Jarmila Moravčíková                     HOZ, RNK, TUV

                                        Ing. Peter Íro                                     PRX