• Naše úspechy

          • Stredoškolská odborná činnosť

          • Študenti SVOŠ  úspešne reprezentujú našu školu aj na súťažiach  SOČ, nielen v oblasti poľnohospodárstva, ale aj v iných odborných odvetviach – zdravotníctve, ekonomike, histórii...

            Úspechy v 33. ročníku krajského kola SOČ

            1. miesto - Matúš Fekete 3.A, Učebnica a vzorkovnica včelárstva

            Konzultant: Mgr. Jarmila Moravčíková

            3. miesto - Matej Molnár,Tomáš Bednár 4.B,

                               Vplyv typu rezu na kvalitu úrody u odrody  Rulandské šedé

            Konzultant: Ing. Agáta Duduvá

            Preberanie víťazných ocenení si pozrtite vo fotoalbume.

            27. ročník:

            téma: Zistenie afinity odrody Dievčie hrozno s rôznymi krížencami podpníka.
            autor: Daniel Lovas a Kamil Gajdošík
            konzultant: Ing. Rastislav Schön
            umiestnenie: krajské kolo – 1.miesto
                                 celoslovenské kolo – 2.miesto


            téma: Diagnostika menej známych hubových chorôb viniča, bielej a čiernej hniloby a použitie ochrany proti nim.
            autor: Peter Horváth
            konzultant: Ing. Ján Mihalkovič
            umiestnenie: krajské kolo – 3.miesto

             

            téma: Podnikateľský plán vo vidieckej turistike a agroturistike v Malokarpatskom regióne - v obci  Dubová
            autor: Jana Polkorábová
            konzultant: Ing. Jana Novotná
            umiestnenie: účasť v krajskom kole


            28. ročník:

            téma: Storočie – izmov
            autor: Matúš Hornáček
            konzultant: Mgr. Jarmila Sodomová
            umiestnenie: účasť v krajskom kole

             

            téma: Milan Rastislav Štefánik
            autor: Igor Stupavský
            konzultant: Mgr. Jarmila Sodomová
            umiestnenie: účasť v krajskom kole

             

            téma: Návrh založenia intenzívneho jabloňového sadu a celkové zhodnotenie ekonomických ukazovateľov podniku.
            autor: Jana Polkorábová
            konzultant: Ing. Jana Novotná
                               Ing. Ida Matuškovičová
            umiestnenie: krajské kolo – 3.miesto

             

            téma: Diagnostika menej známych hubovitých chorôb viniča, bielej a čiernej hniloby a použitie ochrany proti nim.
            autor: Peter Horváth
            konzultant: Ing. Ján Mihalkovič
            umiestnenie: krajské kolo – 2. miesto
                                 celoslovenské kolo – zvláštne ocenenie

             

            téma: Chov včiel a jeho význam
            autor: Lucia Satková
            konzultant: Mgr. Jarmila Moravčíková
            umiestnenie: krajské kolo – 1.miesto
                              celoslovenské kolo – zvláštne ocenenie

             


            29. ročník:

            téma: Bunka, bunkové jadro a možnosti mikroskopického výskumu
            autor: Matúš Hornáček
            konzultant: Mgr. Jarmila Sodomová
            umiestnenie: účasť v krajskom kole

             

            téma:História modranského školstva
            autor: Marianna Jakubíková
            konzultant: Mgr. Jarmila Sodomová
            umiestnenie: účasť v krajskom kole