• Naše úspechy

          • Odborné súťaže

          • Projekt prebieha súčasne vo viac ako 22 krajinách Európy.

            Každá z nich organizuje svoje vlastné podujatia, na Slovensku od 1.2.-28.2.2010.

            Zúčastnení žiaci  3. ročníkov v „IT FITNESS“ testy

             

            1.

            Galicová Margita

            3.A

            71%

            2.

            Bednár Tomáš

            3.B

            45%

            3.

            Biznár Matúš

            3.A

            44%

            4.

            Štifner Ladislav

            3.A

            39%

            5.

            Šulavý Martin

            3.B

            38%

            6.

            Havarik Adam

            3.B

            35%

            7.

            Molnár Matej

            3.B

            32%

            8.

            Šimoničová Kristína

            3.A

            32%

            9.

            Poláková Petra

            3.B

            27%

            10.

            Škvarková Danica

            3.A

            27%

            11.

            Jakubčík Pavol

            3.B

            26%

            12.

            Barbiriková Lenka

            3.A

            26%

            13.

            Ondrejkovičová Hana

            3.A

            26%

            14.

            Gašparovičová Zuzana

            3.A

            26%

            15.

            Blaháčková Barbora

            3.B

            23%

            16.

            Pilarčík Matej

            3.A

            21%

            17.

            Kinder Mário

            3.B

            20%

            18.

            Mlejová Dominika

            3.A

            17%

            19.

            Sabová Katarína

            3.B

            15%

            20.

            Konečná Lenka

            3.A

            14%

            21.

            Šlacerová Monika

            3.A

            12%

            22.

            Peško Ján

            3.B

            3%

             

             


             

                V dňoch 21.10.- 22.10. 2009 sa našej škole uskutočnila Česko - slovenská juniorska somelierska súťaž GRAND PRIX IN VINO 2009. Našu školu úspešne reprezentovali žiaci Z. Nahalková 4. A a B. Gavorník zo 4. A triedy, ktorí postúpili do 15-členného semifinále. Blahoželáme! foto tu Somelierska súťaž

             


             

               Študentka našej školy Zuzana Nahalková, 4.A trieda úspešne reprezentovala školu na somelierskej súťaži a obsadila 4. miesto.
            Ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy na medzinárodnej súťaži obidvom súťažiacim. Poďakovanie patrí aj Ing. Agáte Dudovej, ktorá ich na súťaž pripravovala.Foto tu:Somelierska súťaž