• Prosba o podporu - 2% z dane pre občianske združenie Modranská Vinárka

• Vážení rodičia a priaznivci školy,

občianske združenie Modranská Vinárka, o. z. bolo založené s poslaním podporovať aktivity školy, jej žiakov a pedagógov Strednej odbornej školy vinársko-ovocinárskej v Modre.

V prípade, že nás chcete podporiť príspevkom z podielu zaplatenej dane, stiahnite si priložené tlačivo na tzv. "2% z dane z príjmov".

Budeme vám veľmi vďační, ak sa rozhodnete venovať tieto 2% práve nám, aj vďaka tejto podpore môžeme napĺňať naše poslanie.

Modranská Vinárka, o.z.

2__Vinarka.PDF

• Oznam

• Milí študenti,

Zajtra v piatok 29.1.2021 od 8.20 budú triednické hodiny s vyhodnotením študijných výsledkov za 1. polrok šk. roku 2020/2021. Ostatné hodiny nebudete mať on-line, učitelia Vám zadajú zadania na ofline.

Od 1. 2. 2021 bude platiť nový rozvrh pre dištančnú výučbu. Prvá (1.) vyučovacia hodina bude začínať o 8.00 hod. a posledná siedma (7.) hodina bude končiť o 14.00 hodine.

Pozrite si prosím nový rozvrh (platný od 29.1.2021)

Prípadné otázky konzultujte s Vašimi triednymi učiteľmi.

• Rozbehni sa! na škole

• V spolupráci s iniciatívou Rozbehni sa! ti prinášame unikátnu  možnosť absolvovať podnikateľskú prípravku,  bezplatný online kurz, ktorý ti otvorí dvere do sveta úspešného rozbiehania biznis nápadov. Následne môžeš svoj biznis nápad prihlásiť do inkubačného programu pod krídlami Rozbehni sa! a odštartovať podnikanie s minimálnym štartovacím kapitálom a bez rizika.

Čo sa za 30 minút naučíš

Ukážeme ti, ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis. Naučíš sa ako:

• Rozpoznávať nové nápady a posudzovať ich potenciál
              • Vytvárať biznis modely a vylepšovať ich tipmi od zákazníkov
              • Testovať nápady pomocou prototypov do 100€
              • Postupovať podľa 11 jednoduchých krokov
              • Navyše získaš PDF certifikát o absolvovaní, ktroý obohatí tvoj životopis

Chcem absolvovať Prípravku

V prípade záujmu kliknite na Chcem absolvovať Prípravku, registruj sa a prihlás sa na podnikatel’skú prípravu.

V prípade akýchkol’vek otázok neváhaj kontaktovať ambasádora projektu Rodolfa Montecinos mailom na rodolfo.montecinos@svosmo.sk alebo cez EduPage.

Pozri si malú ochutnávku Prípravky:

Čo sa Rozbehni sa! na stredných školách podarilo od roku 2016

• 17 000+ mladých inšpirovaných k podnikaniu na 120+ školách
              • 150+ vyškolených ambasádorov na školách
              • 350+ prihlásených a 60+ podporených podnikateľských nápadov
              • Úspešne rozbehnuté nápady stredoškolákov ako Esencit, Chemplay, Blace, Architelier, Piadi
              • Získané ocenenie Leaf Award, Generácia 3.0 a memorandum o spolupráci s IUVENTA

O Rozbehni sa!

Uni2010, o.z. sa venuje rozvoju talentu, vízie a podnikavosti mladých ľudí. Našim cieľom je, aby mladí ľudia vedeli v čom sú dobrí, čo chcú v živote dosiahnuť a rozbehli užitočný projekt, ktorý ich môže uživiť. Od roku 2012 realizujeme aktivity pod značkou Rozbehni sa! na rozbehnisa.sk.

• Oznam

• Dobrý deň, od pondelka 11.1. 2021 vyučovanie pokračuje dištančnou formou, podľa dištančného rozvrhu.

Milí žiaci, všetci učitelia sa na Vás tešia v pondelok od 8.20.

S pozdravom vedenie školy.